1 * hěvzdičkové apartmány v Gullane

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Gullane. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Gullane, kde najdeme města Aberlady, North Berwick, Longniddry, Haddington a Port Seton.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Goose Green View 

Foto: Goose Green View
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Goose Green View is situated in Gullane. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV. Edinburgh is 33 km from the apartment. Edinburgh Airport is 49 km from the property.


2. Greylag Cottage 

Foto: Greylag Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Greylag Cottage is situated in Gullane. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The apartment features a TV and 3 bedrooms. Edinburgh is 34 km from the apartment.


3. The Cottage 

Foto: The Cottage
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

The Cottage is set in Gullane. Complimentary WiFi is offered. This apartment comes with 4 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven. Edinburgh is 33 km from the apartment.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: